ناحیه کاربری

 
 
 
                 

مسابقه

زيباترين متن کارت دعوتي که تا به حال خوانده ايد را براي ما ارسال نماييد و از ما جايزه بگيريد

براي ارسال پاسخ اين جا را کليک فرماييد

هديه رايگان

با عضويت در سايت توسط زوج هاي جوان ، دسته گل و ماشين عروس خود را از ما رايگان بگيريد

لنزهای عروس پسند

می خواهید بدانید چه لنزی و با چه کیفتی مناسب چشم های شماست با ما همراه شوید

95 درصد متقاضیان استفاده از لنزهای رنگی خانم ها هستند، خانم هایی که دیگر اعتقادی به زیبایی طبیعی ندارند چرا که در سبک زندگی این روزهایشان ظاهر اهمیت دوچندانی دارد. این روزها استفاده از لنزهای رنگی توسط عروس ها در جشن عروسی و پس از آن در مهمانی هایی که نوعروس ها در آن شرکت می کنند رواج پیدا کرده است. اما چه لنزی برای شما مناسب تر است؟


نگاه تان را رنگی کنید

انتخاب رنگ لنز مناسب چشم تابع عوامل زیادی از جمله رنگ مو یا ظاهر پوست است. اما در نهایت بستگی به سلیقه شما و اینکه دوست دارید ظاهری طبیعی، دراماتیک یا دوست داشتنی تر داشته باشید. اگر مایلید رنگ چشم تان را تغییر دهید ولی آن تغییر خیلی بارز نباشد بهتر است از لنزهایی که کناره عنبیه شما را مشخص تر می کنند و رنگی طبیعی تر به ظاهر شما می بخشند استفاده کنید. برای کسانی که چشمان آبی دارند اما دوست دارند تغییر کوچکی در ظاهرشان به وجود آورند، لنز خاکستری مایل به سبز پیشنهاد می شود.

اگر دلتان می خواهد ظاهری دراماتیک پیدا کنید که هر کسی در نگاه اول متوجه تغییر کوچکی در ظاهر شما شود، از لنزهای رنگی گرم تر مثل قهوه ای روشن استفاده کنید و اگر چشم شما به همین رنگ است، رنگ سردی مانند آبی روشن به شما پیشنهاد می شود. اما اگر چشم خودتان تیره است بهترین انتخاب برای شما رنگی مات است. برای اینکه طبیعی تر به نظر برسید از رنگ عسلی روشن یا رنگ فندقی استفاده کنید یا اگر دوست دارید در میان جمع کاملا متمایز به نظر برسید مطابق سلیقه تان ازرنگ های روشن تر مانند آبی، سبز یا بنفش استفاده کنید و در نهایت اگر پوست تیره ای دارید، لنزهای روشن می تواند ظاهری کاملا متفاوت به شما بدهد.


چطور لنز رنگی  انتخاب کنیم؟

امروزه مصرف کنتاکت لنزهای رنگی محبوبیت فراوانی بین مردم پیدا کرده است پس با کمک چشم پزشک یا اپتومتریست می توانید کنتاکت لنز مناسبی را انتخاب کنید که به شخصیت و  چهره شما ظاهر مناسب تری ببخشد. این لنزها هم درصورتی که توسط چشم پزشک با اپتومتریست تجویز شده باشند لنزهایی قابل قبول و مطمئن تری هستند. هرگز این لنزها را از فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی و حتی بدون داشتن نسخه ای مشخص از داروخانه ها تهیه نکنید. به یاد داشته باشید اگرچه لنزهای آرایشی هرازگاهی مصرف می شوند اما باز هم باید تابع قانون های بهداشتی مصرف لنزهای طبی باشند. لنزهای رنگی این روزها با قیمت های متفاوتی بسته به مارک و کیفیت و مدت دار بودن شان عرضه می شوند. اما میانگین قیمت برای تهیه لنزی خوب و با دوام حدود 100 تا 120 هزار تومان است. پس حواس تان باشد همان قدر که پول می دهید آش بخورید چون این لنزهای بی کیفیت را نیز با قیمت های عجیب و غریب به راحتی می فروشند.