ناحیه کاربری

 
 
 
                 

مسابقه

زيباترين متن کارت دعوتي که تا به حال خوانده ايد را براي ما ارسال نماييد و از ما جايزه بگيريد

براي ارسال پاسخ اين جا را کليک فرماييد

هديه رايگان

با عضويت در سايت توسط زوج هاي جوان ، دسته گل و ماشين عروس خود را از ما رايگان بگيريد

انتخاب يک کفش‌ مناسب به اندازه يک لباس رسمي مي‌تواند نمايش ظاهري خوبي در فعاليت‌هاي تجاري يا اداري ايجاد نمايد. در ادامه به نکاتي اشاره خواهد شد تا شما را در انتخاب يک کفش مناسب راهنمايي کند

  • توجه داشته باشيد که سندل‌ها و دمپايي‌هاي لا انگشتي تنها در خانه يا ساحل قابل پوشيدن هستند. از پوشيدن آنها در محل کار بپرهيزيد.
  • اگر تاکسيدو پوشيده‌ايد از کفش‌هايي با طرح ساده‌تر استفاده کنيد و از پوشيدن کفش‌هايي با دوخت و جزئيات بيشتر اجتناب کنيد.
  • کفش‌هاي رسمي بايد ظاهري براق داشته باشند. کفش‌هاي ورني متداولترين کفش‌هاي رسمي هستند. اگر با پوشيدن کفش‌هاي ورني احساس ناراحتي مي‌کنيد، مي‌توانيد کفش چرم مشکي مات که کاملاً با واکس براق شده باشد را بپوشيد.
  • امروزه توليد کفش‌هايي به شکل رويه‌هاي چرمي ولي با کف لاستيکي پر سر و صدا افزايش يافته است. استفاده از اين کفش‌ها به اندازه کفش‌هايي با کف چرم و يک پاشنه لاستيکي مرسوم نيستند. اگر به دنبال تاثيرگذاري بيشتري هستيد، از انواع کف چرمي استفاده نماييد.

نکاتي براي مراقبت از کفش‌ها

توجه به نکات کليدي زير مي‌تواند شما را در مراقبت مناسب از کفش‌هايتان ياري کند:

  • قالب‌هاي کفش با جنس چوب سدر را درون کفش‌هايتان قرار دهيد تا مانع نفوذ رطوبت به داخل آن و خراب شدن ظاهر آن شود.
  • هميشه از يک پاشنه کش براي پوشيدن کفش به جاي فشردن پا در کفش استفاده کنيد.
  • کفش‌ها را به تناوب براي تميز نگاه داشتن آنها واکس بزنيد. کفش‌هاي واکس زده شده نشان مي‌دهد که شما به ظاهر حرفه‌اي خودتان اهميت مي‌دهيد.
  • بهتر است در صورت امکان در طول هفته، 2 يا 3 جفت کفش مختلف بپوشيد تا باعث طولاني‌تر شدن عمر کفش‌هايتان شود.

 چگونه رنگ کفش متناسب با رنگ کت و شلوار انتخاب کنيم؟

اگر قصد رفتن به مراسم رسمي داشته باشيد، کفش و کت و شلوار مشکي بسيار مناسب مي باشد ولي ما کفش‌ها و لباس‌هايي با رنگ‌هاي ديگر نيز در کمد لباس خود داريم که از آنها مي‌توانيم در مراسم‌ مختلف ديگر استفاده کنيم. قابليتي که در زير مي‌بينيد 5 مورد از رايج ترين رنگ‌هاي کت و شلوار (سرمه‌اي، خاکستري روشن، خاکستري تيره، قهوه اي و مشکي) را با سه کفش متفاوت ست مي کند تا نشان دهد کدام رنگها با کداميک از کفش ها ست مي‌شوند. و اگر شما لباس‌هاي اداري (کلاسيک و غير رسمي) مي‌پوشيد، اجازه دهيد رنگ‌هاي زير راهنماي شما باشند.